custom-header

Zadbaj o podstawową wiedzę BHP swoich pracowników.

Zadbaj o podstawową wiedzę BHP swoich pracowników.

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest dobra dla pracowników, a także dla całej firmy. Jeśli pracownicy są chorzy lub ranni ważne jest by umieć odpowiednio zareagować. Nieumiejętne udzielanie pomocy może generować dodatkowe koszty dla firmy. Jeśli firma posiada środki na zatrudnienie eksperta zdrowia i bezpieczeństwa pracy, zapewni on pracownikom odpowiednie przeszkolenie.

Jeśli obiekt jest zbyt mały można zatrudnić eksperta w niepełnym wymiarze czasu. Za tę dodatkową ofertę należy dać premię dla osoby zajmującej się szkoleniem pracowników z zakresu bhp. Często grupa pracowników musi mieć kogoś do czołówki, jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo. Ale wywiera to dodatkowy wpływ na właściciela, aby pokazać zainteresowanie.

Bardzo potrzebne są regularne spotkania. Spotkania mogą odbywać się co tydzień, a może raz w miesiącu. Powinno być to w formie forum, gdzie pracownicy mogą czuć się komfortowo rozmawiając o czymś co ich martwi i uzyskać informacje zwrotne od swoich pracowników. Pracownicy zwykle pierwsi dostrzegają, co może być w porządku w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w ich otoczeniu . Bardzo dobrą taktyką jest umieszczenie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w różnych miejscach, w których pracownicy mogą je często czytać.

Więcej informacji na: http://bhp-center.com.pl

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *